Mi mindenre jó egy parkoló...

Iskolánk több tanulója, köztük a 4. a osztály is részt vehetett a III. Győri Parkolónap elnevezésű rendezvényen. A Zechmeister utcai parkoló öbölben 24 parkolóhely elevenedett meg előttük, ahol különböző feladatokat hajthattak végre a gyerekek. A cél, hogy a győri gyerekek minél fiatalabb korban megismerjék a környezettudatos szemléletet. Ennek érdekében több alternatív hajtású járművel ismerkedhettek meg, a rollertől kezdve az elektromos hooverboardig (mini segway). A gyerekek kipróbálhatták a judót, a vívást, a jégkorongot, kültéri petpalack bútorokat készítettek. Mindezek mellett táncoltak, kézműves foglalkozáson vehettek részt, óriás Scruble és Twister játékokat játszhattak. Ezen a napon diákjaink megtanulhatták, hogy a környezetünkért érdemes tenni és tanulni.

Írta: Rumi Barbara

Nyitott kapuk 2019. január 16. 08:00 - 14:00
Ünnepi Szenátus Ülés 2019. március 14. 10:00 - 11:00
Munkaszüneti nap 2019. március 15.