2. helyezés az angol országismereti vetélkedőn

Február 26-án került megrendezésre a Kölcsey Ferenc Általános Iskolában az az angol országismereti vetélkedő, ahol mi gyakorlósok egy 2. helyezést hoztunk el. A csapatversenyre 7. osztályos diákok neveztek. Milbik Csongor, Somogyi Ábel és Brasch Máté egy fantasztikus PPT-vel is készültek, melynek témája az amerikai űrkutatás volt. A részfeladatok kvízkérdéseik olyan témákat érintettek, mint az USA nevezetességei, fontosabb épületei, amerikai történelem, sport, földrajz, zene, musicalek, filmek, ünnepek, híres amerikaiak, politikusok, színészek és zenészek. Felkészítő tanáruk Fortuna Edina. Nagyon büszkék vagyunk rájuk. További sikereket kívánunk nekik.

Fortuna Edina