2018/2019-es tanév november hónap rendje

01.

csütörtök

Mindenszentek, őszi szünet

 

Napközis faliújság felelős

 

 

Kiss Gabriella

02.

péntek

MOBILIS TÁBOR

őszi szünet

Hujber Julianna

05-09.

hétfő-péntek

1 hetes gyakorlat a 4. éves hallgatóknak

Vargáné Frank Krisztina

06.

kedd

14:00 Konferencia a tehetségfejlesztésről, Budapest

Hujber Julianna

07.

szerda

14:00 Mesemondó verseny az alsó tagozaton

Kovács Henriett

08.

csütörtök

08:00-15.30 hospitálás alsó tagozaton 1. éves és GAN-os hallgatók

 

11:00 KÉMIA ÓRA MOBILIS

Vargáné Frank Krisztina

alsós kollégák

 

8.a, 8.b osztály

Hujber Julianna

az osztályokban órát tartó tanárok

09.

péntek

08:00-12:00 hospitálás alsó tagozaton 1. éves és GAN-os hallgatók

 

14:30 Bolyai Magyar Csapatverseny

 

Vargáné Frank Krisztina

alsós kollégák

 

Hujber Julianna,

teremfelügyeletre és javításra felkért pedagógusok

10.

szombat

munkanap,

november 02 péntek helyett

 

15.

csütörtök

08:00 MOBILIS TÉMANAP

5.b osztály

Bak Attila

az osztályban órát tartó tanár

 

16.

péntek

14:00 Megyei Angol Verseny

írásbeli forduló

Hámori Zsuzsanna,

Somosfalviné Fehér Gabriella,

Fortuna Edina

19.

hétfő

14:00 Megyei matematika verseny

2. forduló

Somosfalviné Fehér Gabriella,

Rumi Barbara

21.

szerda

Nyílt nap az első osztályban

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

23.

péntek

08:00 MOBILIS TÉMANAP

 

 

 

 

15:00 Kecske kupa 1. forduló

5.a osztály

Janszkyné Vörös Anikó

az osztályban órát tartó pedagógus

 

Hujber Julianna,

tehetség munkaközösség, felkért zsűritagok

26.

hétfő

11:30 Magyar Táncművészeti Egyetem EFOP-3.2.6-16-2016-00001

Kárpát medence, Barangolás a népcsoportokkal

 

13:00 KÉMIA ÓRA MOBILIS

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

Hujber Julianna

felsős tanulók, pedagógusok

(részletek külön kiírás szerint)

 

8.a, 8.b osztályok

(aki megy Budapestre november 29-én)

Hujber Julianna

az osztályokban órát tartó tanárok

29.

csütörtök

11:00 KÉMIA ÓRA MOBILIS

8.a, 8.b osztályok

(aki nem megy Budapestre)

Hujber Julianna

az osztályokban órát tartó tanárok

30.

péntek

08:00 MOBILIS TÉMANAP

 

 

 

 

14: 00 Megyei Angol Verseny

szóbeli forduló

 

 

Röpi suli továbbképzés, Győr

2.b osztály

Sikos-Szabó Gyöngyi

Némethyné Toldy Gizella

 

Hámori Zsuzsanna,

Somosfalviné Fehér Gabriella,

Fortuna Edina

 

Bak Attila

Decemberi előzetes:

01.

szombat

munkanap, december 24 (hétfő) helyett

 

Röpi suli továbbképzés, Győr

 

Napközis faliújság felelős

 

 

 

Bak Attila

 

Gyetvai Mariann

02.

vasárnap

Röpi suli továbbképzés, Győr

Bak Attila

05.

szerda

09:00 Mikulás érkezik az alsósokhoz

 

 

Adventi játszóház

 

Somosfalviné Fehér Gabriella

(részletek, külön kiírás szerint)

 

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

elsős osztályfőnökök

12.

szerda

13:00 Magyar Táncművészeti Egyetem EFOP-3.2.6-16-2016-00001 Izeg-mozog foglalkozás

 

 

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

Hujber Julianna

1-3. osztályos tanulók, pedagógusok

(részletek külön kiírás szerint)

13.

csütörtök

08:00 MOBILIS TÉMANAP

3.a, 3.b osztály

Somosfalviné Fehér Gabriella, Lovró Dóra, Tamás Cintia,

Csete Ferenc Csabáné

14.

péntek

17:00 Karácsonyi Koncert a Bazilikában

Milbik László

15.

szombat

munkanap,

december 31 hétfő helyett

 

17.

hétfő

08:00 MOBILIS TÉMANAP

5.a, 5.b osztály

Janszkyné Vörös Anikó,

Rozsos Katalin

17.

hétfő

17:00 Adventi Tantestületi Összetartás

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

Hujber Julianna

 

20.

csütörtök

13:00 KÉMIA ÓRA MOBILIS

8.a, 8.b osztály

Hujber Julianna

az osztályban órát tartó tanárok

24-31.

hétfő-hétfő

téli szünet

 



SZIRÉN online katalógus

                         

Gyakorlós Alapítvány adószáma

19111919-1-08

Szenátusi ülés 2018. december 17. 14:00 - 16:00
Munkaszüneti nap 2018. december 24.