Október havi program

Gyakorló Iskola

2017-18-as tanév időbeosztása (Módosítva 2017. október 02.)

OKTÓBER

01.

vasárnap

Családi nap a Püspökerdőben

7.a osztály Nagy-György Ágnes

02.

hétfő

 

 

03.

kedd

Indul a fogorvosi ellenőrzés

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

04.

szerda

8.00 óra kosárlabda bemutató a 3.-4. évfolyamnak

 

10 óra Mobilis 6.a Hangok világa, kísérletek, elmés hangszerek

 

13.00. óra papírgyűjtés alsó tagozat

 

Erdők hete (Püspökerdő)

 

 

Állatok Világnapja (Tabló az aulában)

 

 

TUDÁSBAJNOKSÁG nevezési határidő

SZE Akadémia

 

 

Rozsos Katalin

 

 

Szalay Zsófia + osztályfőnökök

 

4.a osztály Somosfalviné Fehér Gabriella, Szűcs Katinka

 

Kozmáné Bencsics Ibolya, Lovró Dóra

 

Hujber Julianna

05.

csütörtök

CsibÉSZtúra Tehetségműhely

Hujber Julianna

06.

péntek

Megemlékezés

10.00. óra alsó, 11.00. óra felső

 

13.00. óra felsős papírgyűjtés

 

Technikatanárok országos konferenciája

Rozsos Katalin, Bodó Vera és a 6. évfolyam tanulói

 

Szalay Zsófia + osztályfőnökök

 

Perjési László

07.

szombat

Családi nap, kerékpártúra Dunaszeg

 

 

Családi nap

 

Turisztikai kirándulás Kőszeg és Ausztria

4.a osztály Somosfalviné Fehér Gabriella, Szűcs Katinka

 

1. b osztály Sikos-Szabó Gyöngyi , Cser Dorottya

Perjési László

08.

vasárnap

 

 

09.

hétfő

Csoportközi foglalkozások meghirdetése a napközis csoportokban

Somosfalviné Fehér Gabriella

10.

kedd

9.00-10.00 óra Városi Könyvtár, könyvtári óra, Őszi jeles napok

 

10.00-11.45. óra Radnai-Gyűjtemény

Színek és évszakok múzeumi foglalkozás

2.a osztály, Kozmáné Bencsics Ibolya, Lovró Dóra

 

1.b osztály Sikos-Szabó Gyöngyi, Cser Dorottya

11.

szerda

9.00-10.30 óra Múzeumi foglalkozás

4.a osztály Somosfalviné Fehér Gabriella, Szűcs Katinka

12.

csütörtök

Pécs – Gyakorló Iskolák Vezetőtanári Konferenciája

 

 

Első bérletes koncert a Zsinagógában

(6.-8. évfolyam 1000Ft/tanuló)

Részletek külön kiírás szerint

Dr. Ruppertné Hutás Kinga, Vargáné Frank Krisztina, Csenger Lajosné

 

Dr. Ruppertné Hutás Kinga, Milbik László

13.

péntek

Pécs – Gyakorló Iskolák Vezetőtanári Konferenciája

 

 

Zenei Világnap kapcsán közös „együtt zenélés” 8.00. óra alsó, 8.25. óra felső

 

14.30 óra Bolyai Matematika Csapatverseny (Kovács Margit ÁMK, Répce u. 2.)

 

Csoportközi foglalkozások a napközis csoportokban

 

Csiki Laura volt tanítványunk koncertje Londonban (Londoni Ifjúsági Kórus)

Dr. Ruppertné Hutás Kinga, Vargáné Frank Krisztina, Csenger Lajosné

 

Milbik László, Rumi Barbara

 

 

 

Hujber Julianna

(9 csapat)

 

Somosfalviné Fehér Gabriella

 

 

Milbik László

 

14.

szombat

Pécs – Gyakorló Iskolák Vezetőtanári Konferenciája

 

 

Családi nap, túrázás a Bakonyban

 

 

Bakonyi kirándulás

 

Dr. Ruppertné Hutás Kinga, Vargáné Frank Krisztina, Csenger Lajosné

 

2.a osztály, Kozmáné Bencsics Ibolya, Lovró Dóra

 

Kissné Zseli Blanka, Milbik László

15.

vasárnap

 

 

16.

hétfő

14.30-17.00 Jedlik Ányos Középiskola Kapcsolatépítő Csapatverseny (7.-8. osztály)

 

Egyetemi Kari Napok

 

Országos angol verseny nevezési határidő

Hujber Julianna

 

 

 

 

 

Hámori Zsuzsanna

17.

kedd

10.00.-12.00. Múzeumi foglalkozás Mesélő régiségek

 

Dömötörné Kiss Gabriella minősítése pedagógus 2. fokozat

 

Egyetemi Kari Napok

2. osztály, Kozmáné Bencsics Ibolya, Lovró Dóra

 

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

18.

szerda

Egyetemi Kari Napok

 

19.

csütörtök

10.00 óra Mobilis 8.b Színes kémia, kémia minden mennyiségben

Hujber Julianna, Finszter-Boda Gabriella

20.

péntek

Megemlékezés

10.00. óra alsó, 11.00. óra felső

 

 

11.00.-13.00 óra Múzeumi foglakozás Radnai Gyűjtemény

 

Középiskolai felvételi időszak kezdete a középiskolák meghirdetik a honlapjukon a képzési kínálatot

Nagy György Ágnes, Illésné Mezei Magdolna és a 7. évfolyam tanulói

 

5.b osztály, Kissné Zseli Blanka

 

 

8. évfolyam

Hujber Julianna, Janszkyné Vörös Anikó

21.

szombat

 

 

22.

vasárnap

 

 

23.

hétfő

nemzeti ünnep

 

24.

kedd

10.00. óra Mobilis 8.a Húzd meg jobban, menjen a munka! A mechanika világa

 

15.30. óra kerekasztal

 

Kenguru matematikaverseny nevezés

 

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny (5-8. osztály)

Janszkyné Vörös Anikó

 

 

 

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

 

600Ft/fő

 

Hámori Zsuzsanna

25.

szerda

11.00. Múzeumpedagógiai foglalkozás Kabinetszekrény meséje

 

Alapfokú asztalitenisz bajnokság

3-8. osztály

3.b osztály Gáncs Zsuzsanna, Banczalovszkyné Kiss Krisztina

 

Bak Attila

26.

csütörtök

CsibÉSZtúra Tehetségműhely

 

középiskolai beiskolázás

felvételi eljárásról tájékoztatás

 

Olimpiatörténeti vetélkedő nevezési határidő

Hujber Julianna

 

8. évfolyam

 

 

Bak Attila

27.

péntek

Cser Dorottya minősítése pedagógus 1.

 

Évszakok környezetvédelem, újrahasznosítás (7-8. osztály)

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

 

 

Finszter-Boda Gabriella

28.

szombat

 

 

29.

vasárnap

 

 

30.

hétfő

14.00 óra

Szenátusi ülés

őszi szünet

 

31.

kedd

őszi szünet

 

 

SZIRÉN online katalógus

                         

Gyakorlós Alapítvány adószáma

19111919-1-08

A Magyar Regionális Tudományi Társaság XV. vándorgyűlése 2017. október 19. - 2017. október 20.
Őszi szünet a Gyakorló Iskolában 2017. október 30. - 2017. november 3.
Szenátusi ülés 2017. október 30. 14:00 - 16:00
Levelezős konzultációs hétvége 2017. november 10. - 2017. november 11.