Házi mesemondó verseny eredményhirdetése

Egyszer volt, hol nem volt …

Iskolánkban november 7-én délután lezajlott az alsó tagozatos iskolai mesemondó verseny döntője. A kellemes és izgalmakkal teli varázslatos délután során, a népmesék gyöngyszemeit hallgathattuk meg a gyermekek előadásában. A helyezettek értékes könyvjutalomban és oklevélben részesültek, a többi résztvevő jutalma emléklap és sok-sok vidám perc volt. A zsűri az 1-2. osztályosok és a 3-4. osztályosok kategóriájában is adott ki külön díjat, értékelve a versenyzők kiemelkedő teljesítményét.

Ezúton gratulálunk minden versenyzőnek és azoknak is, akik - bár helyezést nem értek el - de lelkesen készültek a megmérettetésre.

Köszönjük a zsűrinek, a felkészítő tanároknak és az őket támogató kedves szülőknek a munkáját.

Gratulálunk a díjazottaknak!

1-2. osztály