Európa napon voltunk

A Győr-Moson-Sopron megyei Europe Direct iroda a Győr-Moson-Sopron Megyei Önkormányzattal közösen szervezte meg az Európa napot. A május 11-i sokszínű rendezvényt a Megyeháza előtti téren tartották, melyen iskolánk több csapattal is képviseltette magát.

A verseny során végigjártuk a belváros nevezetes pontjait, miközben környezetvédelemhez, a klímavédelemhez, az EU-hoz kapcsolódó kérdésekre kellett válaszolnunk. A nemes versengésben osztályunk megosztott 1. helyen végzett a Vámosszabadi tagiskola egyik csapatával. A díszes oklevelet és a jutalmat Németh Zoltán, a megyei közgyűlés elnöke adta át. A hatalmas tortának örültünk a legjobban, de sok-sok ajándékot is kaptunk, amit jól tudunk használni majd a szabadidős tevékenységeink során.

3.a osztály

Munkaszüneti nap 2017. augusztus 20. 00:00 - 23:55
Szorgalmi időszak kezdete 2017. szeptember 4.