Akikre büszkék lehetünk-versenyeredmények 2016/17

városi/megyei/országos

helyezés

a verseny neve

tanuló

osztály

felkészítő tanár/tanító

városi

1

rajz/Vízügy

21 tanuló

1.a

Lovró Dóra

városi

1

természet/ Gyirmóti Környezetvédelmi

22 tanuló

5.a

Rozsos Katalin

megyei

ezüst

Weöres Színjátszó Fesztivál

22 tanuló

3.a, 4.b, 5.a, 5.b

Verebélyi Veronika

városi

1

EU Nap Vetélkedő

3.a osztály

3.a

Somosfalviné Fehér Gabriella/ Szűcs Katinka

városi

1

természet/ Madarak és Fák Napja

4.b osztály

4.b

Sikos-Szabó Gyöngyi

városi

3

EU Nap Vetélkedő

4.b osztály

4.b

Sikos-Szabó Gyöngyi

megyei

4

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Bakcsányi Eszter

5.a

Bak Attila

országos

arany

történelem/ Bendegúz Tudásbajnokság

Bakcsányi Eszter

5.a

Janszkyné Vörös Anikó

városi

3

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Bakcsányi Eszter

5.a

Bak Attila

megyei

2

magyar/ Bendegúz Nyelvész

Balogh Anna

8.b

Bodó Veronika

megyei

1

magyar/ Bendegúz Tudásbajnokság

Balogh Anna

8.b

Bodó Veronika

országos

arany

magyar/ Bendegúz

Balogh Anna

8.b

Bodó Veronika

országos

3

magyar/Bendegúz Tudásbajnokság

Balogh Anna

8.b

Bodó Veronika

országos

arany

természet/Bendegúz Tudásbajnokság

Banczalovszky Jázmin

3.a

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

országos

arany

matematika/Bendegúz Tudásbajnokság

Baracskai Dóra

4.a

Kovács Henriett

országos

arany

magyar/Bendegúz Tudásbajnokság

Baracskai Dóra

4.a

Kovács Henriett

országos

4.

természet/"Közös jövőnk" környezetvédelmi

Barcsa Ramóna

7.b

Finszter-Boda Gabriella

megyei

2

röplabda/ Diákolimpia

Barta Bálint

6.a

Bak Attila

megyei

1

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Barta Bálint

6.a

Bak Attila

megyei

1

röplabda/ Diákolimpia

Bellovicz Martin

8.a

Bak Attila

megyei

3

röplabda/ Kisalföld Kupa

Bellovicz Martin

8.a

Bak Attila

regionális

2.

röplabda/diákolimpia

Bellovicz Martin

8.a

Bak Attila

megyei

arany

rajz/ Végtelen Világűr

Benke István Balázs

1.b

Csete Ferenc Csabáné

országos

arany

matematika/Bendegúz Tudásbajnokság

Benke István Balázs

1.b

Kárpáti Zsuzsanna

megyei

5

matematika/ Holenda

Biczó Borbála

4.a

Kovács Henriett

megyei

4

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Biczó Borbála

4.a

Bak Attila

városi

3

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Biczó Borbála

4.a

Bak Attila

megyei

3

média/publicistika

Bodor Vivien

5.b

Bodó Veronika

országos

10

természet/Titok

Bodor Vivien

5.b

Lovró Dóra

országos

7

történelem/ Időutazó

Brasch Máté

5.a

Janszkyné Vörös Anikó

országos

1

földrajz/ Közös Jövőnk Környezetvédelem

Burányi Szabolcs

8.a

Rozsos Katalin

megyei

4

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Burger Eszter

5.a

Bak Attila

városi

3

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Burger Eszter

5.a

Bak Attila

országos

bronz

magyar/Bendegúz Tudásbajnokság

Csillag Brigitta

4.b

Sikos-Szabó Gyöngyi

városi

1

asztalitenisz/ Diákolimpia

Csontos Flórián

6.b

Bak Attila

városi

3

asztalitenisz/ Bajnokság

Csontos Flórián

6.b

Bak Attila

országos

bronz

természet/Teki Toto

Dániel Nóra

2.a

Rumi Barbara/ Dömötörné Kiss Gabriella

megyei

1

futsal

Drucskó Zalán

7.b

Bak Attila

országos

3

futsal

Drucskó Zalán

7.b

Bak Attila

országos

arany

matematika/Bendegúz Tudásbajnokság

Durgó Lara

4.b

Sikos-Szabó Gyöngyi

városi

2

magyar/ Kormos Versmondó

Erős Réka

7.a

Bodó Veronika

megyei

4

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Esztergályos Ella

4.a

Bak Attila

városi

3

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Esztergályos Ella

4.a

Bak Attila

megyei

5

magyar/ Bolyai

Ézsöl Eszter

8.b

Bodó Veronika

megyei

1

matematika/ Bolyai

Ézsöl Eszter

8.b

Polsterné Rigó Erika/ Hujber Julianna

megyei

2

matematika/ Marót

Ézsöl Fanni

6.a

Kissné Zseli Blanka

megyei

4

magyar/ Bolyai

Ézsöl Fanni

6.a

Nagy-György Ágnes

megyei

4

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Ézsöl Fanni

6.b

Bak Attila

városi

3

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Ézsöl Fanni

6.b

Bak Attila

országos

ezüst

matematika/Bendegúz Tudásbajnokság

Fehér Noel

2.a

Gáncs Zsuzsanna

városi

2

magyar/ Váci Versíró

Fodor Nóra

6.b

Illésné Mezei Magdolna

megyei

4

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Gál-Deschmann Csenge

6.a

Bak Attila

városi

3

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Gál-Deschmann Csenge

6.a

Bak Attila

megyei

4

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Gonda Nadin

8.a

Bak Attila

városi

3

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Gonda Nadin

8.a

Bak Attila

országos

ezüst

matematika/Bendegúz Tudásbajnokság

Görözdi Attila

7.b

Hujber Julianna

országos

bronz

angol/ Bendegúz Tudásbajnokság

Görözdi Attila

7.b

Érsek Evelina

országos

bronz

természet/ Teki Toto

György-Kovács Patrik

2.a

Rumi Barbara/ Dömötörné Kiss Gabriella

megyei

4

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Hídvégi Melissza

8.a

Bak Attila

városi

3

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Hídvégi Melissza

8.a

Bak Attila

országos

ezüst

matematika/Bendegúz Tudásbajnokság

Horváth Gréta Katalin

3.b

Somosfalviné Fehér Gabriella

városi

3

ének/ Váci Népdaléneklő

Horváth Rozina

4.b

Sikos-Szabó Gyöngyi

országos

ezüst

történelem/ Bendegúz Tudásbajnokság

Horváth Bence

5.b

Janszkyné Vörös Anikó

országos

ezüst

matematika/Teki Toto

Hun-Szabó Aba

2.a

Rumi Barbara/ Dömötörné Kiss Gabriella

országos

1

földrajz/ Közös Jövőnk Környezetvédelem

Illés Luca Panna

8.a

Rozsos Katalin

megyei

2

magyar/ Média "Az év diákújságírója"

Illies Lili

6.b

Illésné Mezei Magdolna

megyei

4

magyar/ Bolyai

Izer Botond

6.a

Nagy-György Ágnes

országos

arany

történelem/ Bendegúz Tudásbajnokság

Józsa Szonja

5.b

Janszkyné Vörös Anikó

országos

ezüst

természet/Bendegúz Tudásbajnokság

Juhász Anna

3.a

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

megyei

3

matematika/ Bolyai

Kálmán Dávid

8.b

Polsterné Rigó Erika/ Hujber Julianna

országos

ezüst

matematika/Bendegúz Tudásbajnokság

Kámán Zora

2. b

Gáncs Zsuzsanna

kerületi

2

hittan

Kató Florina

3.b

Őrfi Mária

országos

ezüst

matematika/Bendegúz Tudásbajnokság

Keserű Máté

3.a

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

országos

arany

matematika/Bendegúz Tudásbajnokság

Kiss Barnabás

3.a

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

megyei

4

magyar/ Bolyai

Kiss Vivien

6.a

Nagy-György Ágnes

megyei

4

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Knipp Szabina

7.a

Bak Attila

városi

3

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Knipp Szabina

7.a

Bak Attila

országos

arany

matematika/Bendegúz Tudásbajnokság

Korábik Bendegúz

1.a

Kozmáné Bencsics Ibolya

országos

arany

magyar/Bendegúz Tudásbajnokság

Kovács Blanka

4.b

Sikos-Szabó Gyöngyi

városi

2

magyar/ Fekete Szépkiejtés

Kovács Eszter

5.b

Bodó Veronika

megyei

4

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Kovács Kamilla

7.a

Bak Attila

városi

3

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Kovács Kamilla

7.a

Bak Attila

országos

ezüst

matematika/Bendegúz Tudásbajnokság

Kovács Luca

2. b

Gáncs Zsuzsanna

országos

arany

természet/ Teki Toto

Kozári Hanna

2.a

Rumi Barbara/ Dömötörné Kiss Gabriella

országos

arany

természet/Teki Toto

Krajczár Dávid

2.a

Rumi Barbara/ Dömötörné Kiss Gabriella

megyei

4

magyar/ Bolyai

Lakatos Attila

6.a

Nagy-György Ágnes

megyei

1

röplabda/ Diákolimpia

Lakatos Martin

7.a

Bak Attila

megyei

3

röplabda/ Kisalföld Kupa

Lakatos Martin

7.a

Bak Attila

regionális

2

röplabda/diákolimpia

Lakatos Martin

7.a

Bak Attila

megyei

2

röplabda/ Diákolimpia

Lampert Gergő

3.a

Bak Attila

megyei

1

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Lampert Gergő

3.a

Bak Attila

országos

arany

matematika/Bendegúz Tudásbajnokság

Lendvai Botond

2. b

Gáncs Zsuzsanna

országos

bronz

matematika/Bendegúz Tudásbajnokság

Magasházi Márk

3.a

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

városi

2

asztalitenisz/ Bajnokság

Magasházi Márk

3.b

Bak Attila

országos

9

természet/"Közös jövőnk" környezetvédelmi

Márkus Sára

7.b

Finszter-Boda Gabriella

megyei

1

röplabda/ Diákolimpia

Marosvölgyi Máté

8.b

Bak Attila

megyei

3

röplabda/ Kisalföld Kupa

Marosvölgyi Máté

8.b

Bak Attila

regionális

2

röplabda/diákolimpia

Marosvölgyi Máté

8.b

Bak Attila

országos

10

természet/Titok

Matesz Ádám

5.b

Lovró Dóra

megyei

1

matematika/ Bolyai

Menyhárt Katinka

8.a

Hujber Julianna

megyei

1

magyar/ Bolyai

Menyhárt Katinka

8.a

Nagy-György Ágnes

megyei

2

magyar/ Bendegúz

Menyhárt Katinka

8.a

Nagy-György Ágnes

országos

1

földrajz/ Közös Jövőnk Környezetvédelem

Menyhárt Katinka

8.a

Rozsos Katalin

országos

arany

magyar/ Bendegúz Tudásbajnokság

Menyhárt Katinka

8.a

Nagy-György Ágnes

országos

2

magyar/Bendegúz Tudásbajnokság

Menyhárt Katinka

8.a

Nagy-György Ágnes

városi

3

asztalitenisz/ Bajnokság

Mészáros Áron

8.a

Bak Attila

megyei

5

magyar/ Bolyai

Mezzöl Bianka

8.b

Bodó Veronika

megyei

1

matematika/ Bolyai

Mezzöl Bianka

8.b

Polsterné Rigó Erika/ Hujber Julianna

megyei

1

röplabda/ Diákolimpia

Mihályi Márkó

8.a

Bak Attila

megyei

3

röplabda/ Kisalföld Kupa

Mihályi Márkó

8.a

Bak Attila

regionális

3.

röplabda/diákolimpia

Mihályi Márkó

8.a

Bak Attila

kerületi

1

hittan

Milbik Bence

2.a

Őrfi Mária

megyei

3

angol/ Gárdonyi Fordítói

Milbik Csongor

5.a

Hámori Zsuzsanna

országos

7

történelem/ Időutazó

Milbik Csongor

5.a

Janszkyné Vörös Anikó

megyei

2

röplabda/ Diákolimpia

Münich Gergő

2.a

Bak Attila

megyei

1

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Münich Gergő

2.a

Bak Attila

országos

arany

matematika/Bendegúz Tudásbajnokság

Münich Gergő

2.a

Rumi Barbara

megyei

2

magyar/ Bendegúz Tudásbajnokság

Nagy Helga Ágnes

2.a

Rumi Barbara

országos

arany

magyar/ Bendegúz Tudásbajnokság

Nagy Helga Ágnes

2.a

Rumi Barbara

országos

arany

természet/ Bendegúz Tudásbajnokság

Nagy Helga Ágnes

2.a

Rumi Barbara

országos

arany

matematika/Teki Toto

Nagy Helga Ágnes

2.a

Rumi Barbara/ Dömötörné Kiss Gabriella

városi

3

asztalitenisz/ Diákolimpia

Nagy János

6.b

Bak Attila

városi

2

asztalitenisz/ Bajnokság

Nagy János

6.b

Bak Attila

megyei

2

röplabda/ Diákolimpia

Nagypál András

6.a

Bak Attila

megyei

1

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Nagypál András

6.a

Bak Attila

városi

2

asztalitenisz/ Diákolimpia

Nagypál András

6.a

Bak Attila

városi

3

természet/ Móricz Környezetvédelmi

Nagypál Benedek

4.a

Kovács Henriett

megyei

5

magyar/Bendegúz Tudásbajnokság

Neizer Bálint

7.b

Bodó Veronika

országos

arany

magyar/ Bendegúz

Neizer Bálint

7.b

Bodó Veronika

országos

ezüst

történelem/ Bendegúz Tudásbajnokság

Neizer Bálint

7.b

Janszkyné Vörös Anikó

országos

4

természet/"Közös jövőnk" környezetvédelmi

Neizer Bálint

7.b

Finszter-Boda Gabriella

megyei

2

röplabda/ Diákolimpia

Némedi Balabán

6.a

Bak Attila

megyei

1

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Némedi Balabán

6.a

Bak Attila

országos

arany

matematika/ Bendegúz Tudásbajnokság

Némedi Lilien Regina

2.a

Rumi Barbara

országos

arany

matematika/Bendegúz Tudásbajnokság

Németh Barnabás

4.b

Sikos-Szabó Gyöngyi

megyei

4

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Németh Jázmin

6.b

Bak Attila

városi

3

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Németh Jázmin

6.b

Bak Attila

országos

4

természet/"Közös jövőnk" környezetvédelmi

Németh Lili

7.b

Finszter-Boda Gabriella

megyei

1

magyar/ Bolyai

Németh Márton

8.a

Nagy-György Ágnes

megyei

5

matematika/ Bolyai

Németh Márton

8.a

Hujber Julianna

országos

1

földrajz/ Közös Jövőnk Környezetvédelem

Németh Márton

8.a

Rozsos Katalin

megyei

5

magyar/Bendegúz Tudásbajnokság

Németh Zora

2.b

Gáncs Zsuzsanna

megyei

4

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Nyakó Virág

5.a

Bak Attila

városi

3

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Nyakó Virág

5.a

Bak Attila

megyei

4

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Ódor Abigél

5.a

Bak Attila

városi

3

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Ódor Abigél

5.a

Bak Attila

városi

2

magyar/ Váci Versíró

Pápai Viktória

6.b

Illésné Mezei Magdolna

városi

1

rajz/ Sóbarlang

Pénzes Ádám

3.a

Szűcs Katinka

országos

ezüst

angol/ Bendegúz Tudásbajnokság

Perczell Marcell

7.b

Érsek Evelina

megyei

1

matematika/ Bendegúz Tudásbajnokság

Petz Dániel

1.a

Kozmáné Bencsics Ibolya

megyei

2

természet/ Bendegúz Tudásbajnokság

Petz Dániel

1.a

Lovró Dóra

országos

arany

matematika/ Teki Toto

Petz Dániel

1.a

Kozmáné Bencsics Ibolya

országos

5

matematika/Kvalitás Extra

Petz Dániel

1.a

Kozmáné Bencsics Ibolya

országos

5

matematika/böngész

Petz Dániel

1.a

Kozmáné Bencsics Ibolya

kerületi

2

hittan

Pintér Ambrus

4.a

Őrfi Mária

országos

arany

matematika/ Bendegúz Tudásbajnokság

Pirger Olivér

2.a

Rumi Barbara

országos

bronz

matematika/Teki Toto

Pirger Olivér

2.a

Rumi Barbara/ Dömötörné Kiss Gabriella

megyei

1

magyar/ Bolyai

Pongrácz Péter

8.a

Nagy-György Ágnes

megyei

5

matematika/ Bolyai

Pongrácz Péter

8.a

Hujber Julianna

országos

arany

magyar/ Bendegúz

Reizinger Gyula

8.b

Bodó Veronika

országos

ezüst

biológia/ Bendegúz Tudásbajnokság

Reizinger Gyula

8.b

Rozsos Katalin

városi

3

angol/ Tulipános Szépkiejtés

Seiwerth Liza

3.a

Somosfalviné Fehér Gabriella

megyei

1

angol/

Slánicz Balázs

8.b

Hámori Zsuzsanna

megyei

1

angol /Spelling bee Betűzőverseny

Slánicz Balázs

8.b

Hámori Zsuzsanna

országos

3

angol/ OÁTV

Slánicz Balázs

8.b

Hámori Zsuzsanna

megyei

5

magyar/ Bolyai

Slánicz Balázs

8.b

Bodó Veronika

országos

1

angol / OÁTV

Slánicz Balázs

8.b

Hámori Zsuzsanna

országos

7

történelem/ Időutazó

Somogyi Ábel

5.a

Janszkyné Vörös Anikó

városi

2

ének/ Váci Népdaléneklő

Stankovic Milica

3.a

Milbik László

megyei

1

magyar/ Média Publicista

Stefka Ádám

6.b

Illésné Mezei Magdolna

országos

arany

matematika/ Bendegúz Tudásbajnokság

Stefka Ádám

6.b

Kissné Zseli Blanka

országos

arany

matematika/ Bendegúz Tudásbajnokság

Szabó Bátony

2.a

Rumi Barbara

megyei

1

röplabda/ Diákolimpia

Szabó Dávid

8.a

Bak Attila

megyei

3

röplabda/ Kisalföld Kupa

Szabó Dávid

8.a

Bak Attila

regionális

2

röplabda/diákolimpia

Szabó Dávid

8.a

Bak Attila

városi

2

asztalitenisz/ Bajnokság

Szabó Dávid

8.a

Bak Attila

megyei

2

röplabda/ Diákolimpia

Szabó Zsombor

6.a

Bak Attila

megyei

1

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Szabó Zsombor

6.a

Bak Attila

országos

9

természet/"Közös jövőnk" környezetvédelmi

Szanka Viktória

7.b

Finszter-Boda Gabriella

megyei

5

magyar/ Bendegúz Tudásbajnokság

Szántó Soma

4.b

Sikos-Szabó Gyöngyi

országos

arany

magyar/Bendegúz Tudásbajnokság

Szántó Soma

4.b

Sikos-Szabó Gyöngyi

megyei

különdíj

Weöres Színjátszó Fesztivál

Szilágyi Benedek

4.b

Verebélyi Veronika

városi

3

asztalitenisz/ Diákolimpia

Szolár Máté

5. a

Bak Attila

megyei

2

röplabda/ Diákolimpia

Takács Áron

4. a

Bak Attila

megyei

1

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Takács Áron

4. a

Bak Attila

országos

4

természet/"Közös jövőnk" környezetvédelmi

Tóth Fanni Luca

7.b

Finszter-Boda Gabriella

országos

arany

matematika/ Bendegúz Tudásbajnokság

Turi Roland

6.b

Kissné Zseli Blanka

megyei

5

magyar/ Bolyai

Udvardy Zsolt

8.b

Bodó Veronika

városi

3

természet/ Móricz Környezetvédelmi

Váradi Lara

3.a

Somosfalviné Fehér Gabriella

megyei

1

matematika/ Bolyai

Varga Anna Enikő

8.a

Hujber Julianna

megyei

1

magyar/ Bolyai

Varga Anna Enikő

8.a

Nagy-György Ágnes

megyei

4

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Varga Anna Enikő

8.a

Bak Attila

városi

3

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Varga Anna Enikő

8.a

Bak Attila

országos

2

Ergométer

Varga Boglárka

8.a

Bak Attila

országos

1

Négypár evezős

Varga Boglárka

8.a

Bak Attila

városi

2

magyar/ "Szépen szóló" Szépkiejtés

Varga Nóra

4.b

Sikos-Szabó Gyöngyi

országos

9

természet/"Közös jövőnk" környezetvédelmi

Vass Regina

7.b

Finszter-Boda Gabriella

országos

3

kajak

Vass Regina

7.b

Bak Attila

megyei

4

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Virányi Lara

5.a

Bak Attila

városi

3

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Virányi Lara

5.a

Bak Attila

megyei

1

röplabda/ Diákolimpia

Zavadil Bence

8.a

Bak Attila

megyei

3

röplabda/ Kisalföld Kupa

Zavadil Bence

8.a

Bak Attila

megyei

5

matematika/ Bolyai

Zavadil Bence

8.a

Hujber Julianna

regionális

2

röplabda/diákolimpia

Zavadil Bence

8.a

Bak Attila

városi

3

asztalitenisz/ Bajnokság

Zavadil Bence

8.a

Bak Attila

országos

arany

történelem/ Bendegúz Tudásbajnokság

Zavadil Nóra

5.a

Janszkyné Vörös Anikó

országos

9

természet/"Közös jövőnk" környezetvédelmi

Zaytseva Elizaveta

7.b

Finszter-Boda Gabriella

megyei

2

röplabda/ Diákolimpia

Zsemlye Zsombor

5.b

Bak Attila

megyei

1

röplabda/ Alapfokú Bajnokság

Zsemlye Zsombor

5.b

Bak Attila

városi

3

asztalitenisz/ Bajnokság

Zsemlye Zsombor

6.b

Bak Attila

SZIRÉN online katalógus

                         

Gyakorlós Alapítvány adószáma

19111919-1-08

Munkaszüneti nap 2017. augusztus 20. 00:00 - 23:55
Szorgalmi időszak kezdete 2017. szeptember 4.