Adventi jótékonykodás a Győri Állatmenhely részére

Úgy érezzük, hogy amit teszünk, csak egy csepp a tengerben. A nélkül a csepp nélkül azonban sekélyebb volna a tenger.”

Teréz anya gondolatait követve a Széchenyi István Egyetem Öveges Kálmán Gyakorló Általános Iskola diáksága, szülői közössége, valamint tanárai gyűjtést rendztek a Győri Állatmenhely lakóinak. A kezdeményezés a segítő szándékon túl azt a célt is szolgálta, hogy a diákokban tudatosuljon a felelősségvállalás, gondoskodás és átérezzék az önzetlen segítségnyújtás örömét.

A sikeres gyűjtést egész évre kiterjesztve folytatjuk iskolánkban, remélve, hogy ezzel a cseppnyi jótettel segíthetjük a menhely mindennapjait.

Munkaszüneti nap 2017. június 5. 00:00 - 23:55
8. osztályosok ballagása a Gyakorló Iskolában 2017. június 15. 17:00 - 18:00