2018. április hónap rendje

01.

vasárnap

Húsvét

 

02.

hétfő

Húsvét Hétfő

 

03.

kedd

Tavaszi szünet

 

04.

szerda

Tavaszi szünet utáni első tanítási nap

 

10:00 Bástya Tehetségműhely

 

 

15:30 Kerekasztal

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

 

4.b osztály

Tamás Cintia

 

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

05.

csütörtök

Média verseny beadási határidő

Illésné Mezei Magdolna

06.

péntek

 

 

07.

szombat

09:00 Konferencia, Magyar Tehetségsegítő Szervezetek Szövetsége, Budapest

 

Kormos Szavalóverseny

Hujber Julianna

 

 

Illésné Mezei Magdolna

Bodó Vera

08.

vasárnap

 

 

09.

hétfő

11:00 Alapfokú Asztalitenisz Bajnokság (Club Aréna)

Bak Attila

10.

kedd

Mesemondó verseny Ménfőcsanak

 

13:00 Könyvtári foglalkozás

 

 

 

15:00 Apáczai Módszertani Délután

 

Illésné Mezei Magdolna

 

2.a osztály

Kozmáné Bencsics Ibolya

Lovró Dóra

 

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

Vargáné Frank Krisztina

Somosfalviné Fehér Gabriella

Hujber Julianna

11.

szerda

09:00 Költészet Napja (iskola rádió)

6.b osztály

Bodó Vera

 

12.

csütörtök

Országos Kazinczy Verseny

Dunántúli Döntő

 

08:00 Költészet Napja (Generációk Háza

 

08:30 Laborbemutató a Széchenyi Egyetemen

 

 

14:15 Alapfokú Röplabda Torna (Radnóti)

Bodó Vera

 

 

7.a osztály

Nagy-György Ágnes

 

8. évfolyam

Janszkyné Vörös Anikó

Hujber Julianna

 

Bak Attila

 

13.

péntek

Országos Kazinczy Verseny

Dunántúli Döntő

 

14:00 Tudásbajnokság megyei döntő

 

14:30 Nyuszi Kupa Kosárlabda Váltóverseny

Bodó Vera

 

 

Hujber Julianna

 

1 és 2. évfolyam

Bak Attila.

Szalay Zsófia

14.

szombat

09:00 Orepa Akadémia Budapest

 

11:00 Színházi előadás (Koldus és királylány)

Milbik László

 

5.b osztály

Kissné Zseli Blanka

15.

vasárnap

 

 

16.

hétfő

 

 

17.

kedd

09:00 Opera Akadémia Budapest

 

12:30 Kiállítás

Milbik László

 

7.a osztály

Nagy-György Ágnes

18.

szerda

10:00 Múzeumpedagógiai foglalkozás Évszakok

 

 

14:00 Alsós KI MIT TUD?

 

 

15:30 Alapfokú Röplabda Bajnokság (Gyakorló)

 

Új Nemzedék Központ monitoring (Zalaegerszeg Zrínyi Gimnázium, Nagykanizsa Batthyány Gimnázium)

1.a osztály

Kovács Henriett

Dömötörné Kiss Gabriella

 

Somosfalviné Fehér Gabriella

Kárpáti Zsuzsanna

 

Bak Attila

 

 

Hujber Julianna

19.

csütörtök

Új Nemzedék Központ monitoring (Pécs Nagy Lajos Gimnázium, Pécsi Tudományegyetem Gyakorló)

Hujber Julianna

20.

péntek

Új Nemzedék Központ monitoring (Szekszárd Garay Gimnázium, Kaposvár Bárczi EGYMI)

 

09:00 Opera Akadémia Budapest

 

10:00 Múzeumi foglalkozás

Hujber Julianna

 

 

 

Milbik László

 

2.a osztály

Kozmáné Bencsics Ibolya

Lovró Dóra

21.

szombat

Tanítási szünet

(munkanap ledolgozás)

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

22.

vasárnap

 

 

23.

hétfő

Gyakorlós Hét

Fenntarthatósági Témahét

11:00 Megnyitó

Koszorúzás, eredményhirdetés

12: 00 Rendhagyó történelemóra

 

11:00 Fenntarthatósági Témahét Országos Megnyitó

(Parlament, Budapest)

 

14:00 Szenátusi ülés

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

Janszkyné Vörös Anikó

Somosfalviné Fehér Gabriella

Rumi Barbara

 

 

Hujber Julianna

 

 

 

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

24.

kedd

Gyakorlós Hét

Fenntarthatósági Témahét

08:00 Fordított nap

12:00 Diák Parlament

(3. és 4. évfolyamból osztályonként 2-2 képviselő + felső tagozat)

 

08:00 Szakma Sztár Budapest

 

 

 

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

Hujber Julianna

Janszkyné Vörös Anikó

Somosfalviné Fehér Gabriella

Szalay Zsófia

 

 

7. évfolyam

Nagy-György Ágnes

Illésné Mezei Magdolna

25.

szerda

Gyakorlós Hét

Fenntarthatósági Témahét

08:00 Egészség Nap (fehér szín)

Szemétszobor” verseny

Szelektív hulladékgyűjtés előadás

Fényképezés (bárányfelhő)

 

09:00 Opera Akadémia Budapest

 

Egyetemi TMDK és Tehetségnap

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

Janszkyné Vörös Anikó

Somosfalviné Fehér Gabriella

Rozsos Katalin

 

 

 

Milbik László

 

Hujber Julianna

26.

csütörtök

Gyakorlós Hét

Fenntarthatósági Témahét

08:00 Tehetség Nap

osztályprogramok

 

14:00 Drama Games

 

 

 

14:00 Továbbképzés a Széchenyi Egyetemen

EFOP-3.4.4-16-2017-00011

 

 

 

17:00 Köszönet Koncert a szülőkkel a Zsinagógában

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

Hujber Julianna

Janszkyné Vörös Anikó

Somosfalviné Fehér Gabriella

 

Hámori Zsuzsanna

Somosfalviné Fehér Gabriella,

Fortuna Edina

 

Hujber Julianna

Banczalovszkiné Kiss Krisztina

Csete Ferenc Csabáné

Dömötörné Kiss Gabriella

Sikos-Szabó Gyöngyi

 

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

27.

péntek

Gyakorlós Hét

Fenntarthatósági Témahét

 

 

 

11:00 IGM Gyárlátogatás

 

 

14:00 Továbbképzés a Széchenyi Egyetemen

EFOP-3.4.4-16-2017-00011

 

 

 

 

14: 00 Gála műsor

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

Janszkyné Vörös Anikó

Somosfalviné Fehér Gabriella

Bak Attila

 

7.b osztály,

Illésné Mezei Magdolna

 

Hujber Julianna

Hámori Zsuzsanna

Banczalovszkiné Kiss Krisztina

Csete Ferenc Csabáné

Dömötörné Kiss Gabriella

Sikos-Szabó Gyöngyi

 

Bak Attila

28.

szombat

 

 

29.

vasárnap

 

 

30.

hétfő

Munkaszüneti nap

(ledolgozva április 21-én)

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

SZIRÉN online katalógus

                         

Gyakorlós Alapítvány adószáma

19111919-1-08

Gyakorlós Hét a Gyakorló Iskolában 2018. április 23. 00:00 - 2018. április 27. 16:00
Tanítási szünet a Gyakorló Iskolában 2018. április 30. 00:00 - 23:55
Szülői értekezlet a Gyakorló Iskolában 2018. május 7. 16:30 - 17:30
Nyugdíjas Egyetem Diplomaátadó 2018. június 7. 10:00 - 12:00