2017. November havi program

Gyakorló Iskola

2017-18-as tanév időbeosztása (Módosítva 2017. október 27.)

NOVEMBER

01.

szerda

Mindenszentek

Öveges sír látogatása

 

DÖK Szalay Zsófia

02.

csütörtök

Magyar Tudomány Ünnepe

őszi szünet

 

03.

péntek

őszi szünet

 

04.

szombat

 

 

05.

vasárnap

 

 

06.

hétfő

8.00 óra Győri Szolgáltatási SZC Deák Ferenc Közgazdasági Szakgimnáziuma felvételi tájékoztatás

 

14.00 óra bábszínház

 

17.00 óra fogadó óra

8. osztály, Hujber Julianna, Janszkyné Vörös Anikó

 

 

alsó tagozat

07.

kedd

9.00 óra Könyvtári óra 2. a osztály

Városi Gyermekkönyvtár

 

10.00 óra Esterházy Palota Múzeumi foglalkozás, „Szivárványország lakói”

 

10.00 óra Mobilis Szárnyaljunk a levegővel! – a levegő tulajdonságai

 

14.00 óra Mesemondó verseny

Kozmáné Bencsics Ibolya, Lovró Dóra

 

1.b osztály, Sikos-Szabó Gyöngyi, Cser Dorottya

 

8. b osztály, Hujber Julianna

 

 

Kovács Henriett, osztályfőnökök

08.

szerda

10.00 óra Soproni SZC Porpáczy Aladár Szakképző Iskolája

felvételi tájékoztatás (6. a termében)

 

15.00 óra Győri Műszaki SZC Pattantyús-Ábrahám Géza Szakgimnáziuma Nyitott Kapuk

A leendő első osztályos osztályfőnökök kijelölése

8. osztály, Hujber Julianna, Janszkyné Vörös Anikó, Rozsos Katalin

 

8. osztály, Hujber Julianna, Janszkyné Vörös Anikó

 

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

09.

csütörtök

Építészet és közoktatás konferencia

Győri Műszaki SZC Hild József Építőipari Szakgimnáziuma

 

Faültetés a NOLATO Magyarország Kft-nél Mosonmagyaróváron,

látogatás a FUTURA-ban

 

Évszakok környezetvédelmi foglalkozás (5-8. osztály)

Hujber Julianna

Hámori Zsuzsanna

 

 

4.a osztály, Somosfalviné Fehér Gabriella, Szűcs Katinka

 

 

Finszter-Boda Gabriella

10.

péntek

Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny

Kovács Margit ÁMK (Répce u. 2.)

 

Pályaválasztási kiállítás

Egyetemi Csarnok

 

Csoportközi napközis foglalkozások

a programok meghirdetése nov. 8-ig

Horváth Zsolt Tibor (kísérő tanár)

 

8. osztály, Hujber Julianna, Janszkyné Vörös Anikó

 

napközis csoportok vezetői

 

11.

szombat

 

 

12.

vasárnap

 

 

13.

hétfő

8.00 óra Győri Kovács Margit Iparművészeti Szakgimnázium és Szakközépiskola felvételi tájékoztató

(6. a termében)

8. osztály, Hujber Julianna, Janszkyné Vörös Anikó, Rozsos Katalin

14.

kedd

14.45 óra nyílt nap, Győri Műszaki Szakképzési Centrum Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

 

14. 45 óra Jedlik Csapatépítő verseny

eredményhirdetés

 

15.00 nyílt nap, Győri Műszaki SZC Hild József Építőipari Szakgimnáziuma

8. osztály, Hujber Julianna, Janszkyné Vörös Anikó

 

 

 

 

Horváth Zsolt Tibor

 

 

8. osztály, Hujber Julianna, Janszkyné Vörös Anikó

15.

szerda

Középiskolai beiskolázás

OH közzé teszi a felvételi vizsgát hirdető iskolákat

15.00 óra Győri Műszaki SZC Pattantyús-Ábrahám Géza Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája Nyitott Kapuk (Győr, Ikva u. 70.)

 

17.00 óra Kazinczy Ferenc Gimnázium felvételi tájékoztató, nyílt nap

 

17.00 óra Magyar Műhely ÁMK Pályaválasztási tájékoztató és iskolabemutatással egybekötött nyílt nap

8. osztály, Hujber Julianna, Janszkyné Vörös Anikó

 

8. osztály, Hujber Julianna, Janszkyné Vörös Anikó

 

 

 

8. osztály, Hujber Julianna, Janszkyné Vörös Anikó

 

8. osztály, Hujber Julianna, Janszkyné Vörös Anikó

 

16.

csütörtök

Szent László Év” alkalmából múzeumi foglalkozás Egyházmegyei Kincstár

 

XXI. Apáczai napok Tudományos Konferencia

 

15.00 óra Kazinczy Ferenc Gimnázium felvételi tájékoztató, nyílt nap

 

15.00 nyílt nap, Győri Műszaki SZC Hild József Építőipari Szakgimnáziuma

6.a osztály, Rozsos Katalin

 

 

 

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

 

 

8. osztály, Hujber Julianna, Janszkyné Vörös Anikó

 

8. osztály, Hujber Julianna, Janszkyné Vörös Anikó

17.

péntek

14.00 óra Megyei angolverseny

Hámori Zsuzsanna

18.

szombat

 

 

19.

vasárnap

 

 

20.

hétfő

Országos német verseny 7-8. évfolyam nevezési határidő

Hámori Zsuzsanna

 

21.

kedd

Kárpáti Zsuzsanna minősítése pedagógus 2

 

10.00 óra Mobilis 8.a osztály

Merülj el a tudományban! –

áramlások, vizes jelenségek

 

15.00 nyílt nap a gimnáziumi és a két tanítási nyelvű képzésekre jelentkező tanulók számára, Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

 

 

Janszkyné Vörös Anikó

 

 

 

8. osztály, Hujber Julianna, Janszkyné Vörös Anikó

 

22.

szerda

Egyetemi Tehetségnap

 

 

Mi a pálya? Molnár Vid Bertalan Művelődési Központ

 

15.00 óra nyílt nap a turisztikai és vendéglátóipari szakgimnáziumi és szakközépiskolai képzésekbe jelentkező tanulók számára, Győri Szolgáltatási SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

Dr. Ruppertné Hutás Kinga, Hujber Julianna

 

8. osztály, Hujber Julianna, Janszkyné Vörös Anikó

 

8. osztály, Hujber Julianna, Janszkyné Vörös Anikó

 

23.

csütörtök

8.45 óra Magyar Műhely ÁMK óralátogatások

 

sulihívogató összeállítása

8. osztály, Hujber Julianna, Janszkyné Vörös Anikó

 

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

24.

péntek

10.00 óra Mobilis 6.a osztály

Varázslat és tudomány – optikai

kísérletek

 

11. 00 óra Játszóházas irodalomóra, reneszánsz, Generációk Háza

Rozsos Katalin

 

 

 

6.b osztály, Bodó Veronika

25.

szombat

 

 

26.

vasárnap

 

 

27.

hétfő

14.00 óra Szenátusi ülés

 

15.30 óra Első Adventi Gyertyagyújtás

 

 

Első napközis csoport

Dömötörné Kiss Gabriella

28.

kedd

15.00 nyílt nap, Győri Műszaki SZC Hild József Építőipari Szakgimnáziuma

8. osztály, Hujber Julianna, Janszkyné Vörös Anikó

29.

szerda

Nyílt nap a leendő első osztályosnak

(részletek külön kiírás szerint)

Dr. Ruppertné Hutás Kinga

30.

csütörtök

Szent László Év” alkalmából múzeumi foglalkozás Egyházmegyei Kincstár

6. b osztály, Bodó Veronika

 

SZIRÉN online katalógus

                         

Gyakorlós Alapítvány adószáma

19111919-1-08

Szenátusi ülés 2017. november 27. 14:00 - 16:00
Beszélgess Velem előadássorozat 3. előadás 2017. november 28. 17:00 - 18:00
Mukilás Nap 2017. december 6. 17:00 - 18:00