2017 december havi program

2017-18-as tanév időbeosztása

DECEMBER

01.

péntek

10.00. óra

Városi Asztalitenisz Diákolimpia

 

14. 00. óra

angol verseny szóbeli forduló

 

14.30. óra

Télváró buli

 

14.30. óra

Rendhagyó csoportközi foglalkozások

Bak Attila

 

 

Hámori Zsuzsanna,

Somosfalviné Fehér Gabriella

 

5.b osztály

Kissné Zseli Blanka

 

napközis csoportok vezetői

02.

szombat

Turisztikai kirándulás

Hadtörténeti Múzeum Bécs

Perjési László, Bak Attila

03.

vasárnap

 

 

04.

hétfő

Mikulás

08.00. 4.a osztály, 08.25. 3.a osztály

09.00 2.a osztály, 09.25. 4.b osztály

10.00. 1.b osztály, 10.25. 2.b osztály

11.00. 1.a osztály, 11.25. 3.b osztály

 

12.00. óra

Koncert a Zsinagógában

 

16.00. óra

Második Adventi Gyertyagyújtás, barkácsolás

 

középiskolai beiskolázás

felvételi vizsgára jelentkezés

alsó tagozatos osztályfőnökök

 

 

 

 

 

6., 7. és 8. évfolyam

Részletek külön kiírás szerint

 

1.b osztály

Sikos-Szabó Gyöngyi

Cser Dorottya

 

6. és 8. évfolyam

Hujber Julianna

Janszkyné Vörös Anikó

05.

kedd

09.00. óra

Könyvtári óra a Városi Könyvtárban

 

10.00. óra

Adventi múzeumi foglalkozás

 

14. 30. óra

Mikulás klubdélután

 

14.30. óra

Röplabda Alapfokú Bajnokság Kodály

 

15.30. óra

Oktatási Hivatal Tanügy-igazgatási és Köznevelési Hatósági Főosztálya Szakértői Konferencia

 

19.00. óra

Győr Symphonic Band évadzáró koncert, Egyetemi Hangversenyterem

2.a osztály, Lovró Dóra

Kozmáné Bencsics Ibolya

 

3.a osztály

Rumi Barbara

 

6. b osztály

Bodó Veronika

 

Bak Attila

 

 

Hujber Julianna

06.

szerda

09.00. óra

Röplabda Radnóti Mikulás Kupa

Bak Attila

07.

csütörtök

Karácsony és Betlehem kiállítás az Egyházmegyei Kincstárban. ajándékozás

 

Adventi bütykölde

 

19.00 óra

Győri Egyetemi Zenekar évadzáró koncert, Egyetemi Hangversenyterem

8. a osztály

Janszkyné Vörös Anikó

 

 

4.b osztály Tamás Cintia,

Ihász Adrienn

08.

péntek

14.00. óra

Karácsonyi készülődés a szülőkkel

5. napközis csoport

Verebélyi Veronika

09.

szombat

Fehér Miki Emléktorna

1.-2. évfolyam, Bak Attila

10.

vasárnap

 

 

11.

hétfő

14.00. óra

Szenátusi ülés

 

15.00. óra

Röpladba Alapfokú Bajnokság

16.00. óra

Harmadik Adventi Gyertyagyújtás

 

 

 

 

Bak Attila

 

7. napközis csoport,

Szücs Katinka

Somosfalviné Fehér Gabriella

12.

kedd

09.00. óra

Megyei Asztalitenisz Diákolimpia Nagycenk

 

10.00. óra

Múzeumpedagógiai foglalkozás Betlehem készítés

 

10.30. óra

Kézműves foglalkozás az Árkádban

 

Középiskolai beiskolázás

Arany János Tehetséggondozó Program pályázati határidő

Bak Attila

 

 

 

2.a osztály

Kozmáné Bencsics Ibolya

Lovró Dóra

 

4. a osztály, Szücs Katinka Somosfalviné Fehér Gabriella

 

8.évfolyam

Hujber Julianna

Janszkyné Vörös Anikó

13.

szerda

08.00 óra

Nyílt nap a szülőknek

 

08.00. óra

Bemutató óra a szülőknek

 

09.00. óra

Bemutató óra a szülőknek

 

 

09.00. óra

Megyei Asztalitenisz Diákolimpia Nagycenk

 

13.30. óra

Karácsony és Betlehem kiállítás az Egyházmegyei Kincstárban

 

14.30. óra

Barkácsolós délután a szülőkkel

 

 

 

16.00. óra

Adventi játszóház a leendő elsősöknek

2.a osztály, Lovró Dóra

Kozmáné Bencsics Ibolya

 

2.b osztály, magyar

Csete Ferenc Csabáné

 

2. b osztály, német és angol

Vargáné Frank Krisztina

Gáncs Zsuzsanna

 

Bak Attila

 

 

 

1.a osztály

Kovács Henriett

Dömötörné Kiss Gabriella

 

2.b osztály

Csete Ferenc Csabáné

 

 

 

Iskolavezetés

Kárpáti Zsuzsanna,

Burán-Schermann Friderika

14.

csütörtök

Karácsony és Betlehem kiállítás az Egyházmegyei Kincstárban

 

16.30. óra

Adventi hangverseny, Bazilika

4.b osztály, Tamás Cintia

Ihász Adrienn

 

Dr. Ruppertné Hutás Kinga, Milbik László

15.

péntek

14. 00. óra

Karácsonyi ajándék készítés

múzeumi foglakozás

 

14.00. óra

Karácsonyi készülődés a szülőkkel

 

14. 00. óra

Karácsonyváró kézműves foglalkozás

3.b osztály, Gáncs Zsuzsanna

Banczalovszkiné Kiss Krisztina

 

 

5. napközis csoport

Verebélyi Veronika

 

1.a osztály,Kovács Henriett

Dömötörné Kiss Gabriella

16.

szombat

Kodály nyomában, országos verseny

Kecskemét

Milbik László

17.

vasárnap

Diótörő előadás

Budapest Erkel Színház

 

 

 

Padlás előadás

Győri Nemzeti Színház

4.a osztály, Szücs Katinka

Somosfalviné Fehér Gabriella

5. b osztály, Milbik László

Kissné Zseli Blanka

 

4.a osztály, Szűcs Katinka

Somosfalviné Fehér Gabriella

18.

hétfő

11.00. óra

Városi Alapfokú Asztalitenisz Bajnokság

 

16.00 óra

Negyedik Adventi Gyertyagyújtás

 

 

17.00. óra

Karácsonyi „Összetartás”

Bak Attila

 

 

 

4. napközis csoport

Kárpáti Zsuzsanna

Csete Ferenc Csabáné

 

iskolánk dolgozói

19.

kedd

12.00. óra

Karácsonyi bütykölde

 

16.00. óra

Karácsonyi műsor a szülőknek

 

Tanulmányút Európa Pont, Budapest

4.a osztály, Szűcs Katinka

Somosfalviné Fehér Gabriella

 

3.a osztály

Rumi Barbara

 

Hujber Julianna

20.

szerda

Felsős adventi vásár

17.00. óra

Karácsonyi műsor a szülőknek

diákönkormányzat

2.a osztály, Lovró Dóra

Kozmáné Bencsics Ibolya

21.

csütörtök

Felsős adventi vásár

 

10.00. óra

Karácsony és betlehem kiállítás az Egyházmegyei Kincstárban

 

Délelőtti Karácsonyozás a belvárosban

 

Séta a belvárosban

diákönkormányzat

 

2.a osztály

Kozmáné Bencsics Ibolya Lovró Dóra

 

3.a osztály

Rumi Barbara

 

2.b osztály

Csete Ferenc Csabáné

Kárpáti Zsuzsanna

22.

péntek

Tanítási szünet

 

23.

szombat

 

 

24.

vasárnap

 

 

25.

hétfő

Karácsony

 

26.

kedd

Karácsony

 

27.

szerda

téli szünet

 

28.

csütörtök

téli szünet

 

29.

péntek

téli szünet

 

30.

szombat

 

 

31.

vasárnap

 

 

 

SZIRÉN online katalógus

                         

Gyakorlós Alapítvány adószáma

19111919-1-08

Tanítási szünet a Gyakorló Iskolában 2017. december 22. 00:00 - 23:55
Téli szünet a Gyakorló Iskolában 2017. december 22. 00:00 - 2018. január 2. 23:55
Vizsgaidőszak vége 2018. január 27.
Szenátusi ülés 2018. január 29. 14:00 - 16:00
Diplomaátadó ünnepély - ESK 2018. február 17. 10:00 - 11:00